3D - принтер Vector 15-15-10 3D

Модель:
15-15-10 3D
Виробник:
Vector
Наявність:
Out Of Stock

1грн


Безкоштовна доставка від 2500грн
При замовленні до 14.00, відправка в день замовлення

Будівельний принтер Vector 15-15-10 3D дозволяє друкувати окремі, функціональні елементи будівлі. Як матеріал дана модель використовує різні за складом суміші з цементу і гіпсу.

Можливий друк складних лекальні і малих, до 12,6 м2 форм, легко справляється з побудовою невеликих веж, колон і арок, так само дана модель впорається з печаткою елементів внутрішньої і зовнішньої обробки будівель. З його допомогою можна виготовляти лавочки, невеликі басейни або ставки, альтанки, споруди для дитячих майданчиків. Пристрій також працює з каоліновими сумішами. Що робить можливим виробництво вогнетривких споруд: мангалів, печей, камінів. При цьому в експлуатації принтер вкрай простий і надійний.

Пристрій компонується  портальною схемою. При цьому його можна кріпити на стійки, на підлогу або комбіновано. Ці умови обумовлюються замовником окремо. Разом з принтером можна замовити мийку високого тиску і розчинну мішалку. Це спростить експлуатацію пристрою.

Але, головною перевагою принтера Vector 15-15-10 3D є його здатність економити ваші гроші і фінанси. Він створює будівельні елементи в мінімальні терміни, причому використання пристрою гарантує високу якість продукції. При цьому собівартість надрукованих конструкцій мінімальна.

Використовувати принтер можна тільки в опалювальному приміщенні. Допускати промерзання сумішей - не можна. Пристрій компонується по портальної схемою. При цьому його можна кріпити на стійки, на підлогу або комбіновано. Разом з принтером можна замовити мийку високого тиску і розчинну мішалку. Це спростить експлуатацію пристрою.

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Схожі товари
3D - принтер APIS COR
Мобільний 3D-ПРИНТЕР APIS COR - самостійна «робоча» одиниця. Розумна машина, не тільки із задов..
1грн
3D - принтер АМТ S-6045 М
Принтер АМТ S-6045 М - малоформатний будівельний принтер з поліпшеним дизайном має презент..
1грн
3D - принтер АМТ S-6044 М
Принтер АМТ S-6044 М - малоформатний будівельний принтер з поліпшеним дизайном, підходить для о..
1грн
3D - принтер АМТ S-6044 LONG2
Принтер АМТ S-6044 LONG2 створений на базі принтера S-6044 LONG, що дозволяє друкувати бет..
1грн
3D - принтер АМТ S-6044 LONG
Портальний будівельний принтер АМТ S-6044 LONG - середній за розмірами в лінійці принтерів..
1грн