3D - принтер APIS COR

Модель:
APIS COR
Виробник:
Apis Cor
Наявність:
Out Of Stock

1грн


Безкоштовна доставка від 2500грн
При замовленні до 14.00, відправка в день замовлення
Мобільний 3D-ПРИНТЕР APIS COR - самостійна «робоча» одиниця. Розумна машина, не тільки із задоволенням відправить на вихідний цілу бригаду робітників, але і допоможе вам заощадити кошти, час на прибирання будівельного сміття, пропаде необхідність закупівлі великої кількості інструментів і обробці. При цьому якість виконаної роботи буде влаштовувати вас на 100%, творці APIS COR доклали максимум зусиль, щоб звести людський фактор і похибки які він за собою тягне - до мінімуму.

Тривимірний друк в будівництві - це швидка, екологічна, сучасна і економічно вигідна альтернатива, звичним процесів будівництва. 3D принтер «Apis Cor»  відрізняється від своїх громіздких колег тим, що друкує  перебуваючи всередині будівлі, що будується. Щоб надрукувати будинок «зовні», потрібен 3D-принтер портального типу. Такі принтери громіздкі і важкі. Розміром з будинок. Перш ніж почати будівництво з їх допомогою, компаніям доводиться серйозно попрацювати: спершу перевезти частини принтера на будмайданчик, а потім зібрати його і налаштувати для роботи. Але компактний «Apis Cor» - яскравий приклад того, що технології, в першу чергу, повинні спрощувати роботу! На установку і настройку даної моделі знадобитися всього лише 30 хвилин! Завдяки системі стабілізації у вигляді двох активних противаг принтер можна установити, чи не закріплюючи, на будь-якій поверхні, без попередньої підготовки майданчика. Вся підготовча робота зводиться до того, щоб підключити автоматичну систему замішування і подачі суміші, принтер і системи комунікацій.Переваги APIS COR

1 кран-борт для
транспортування принтера


Принтер має компактні габарити 4 × 1,6 × 1,5 м. Важить 2 тонни - приблизно як позашляховик. Тому для його транспортування можна використовувати стандартну спецтехніку.
2 людини для контролю роботи принтера і подачі матеріалу

Автоматизована робота принтера, звела до мінімуму можливість людської помилки. Зручність забезпечить спеціальне програмне забезпечення для управління принтером, що не має аналогів в світі..
 
8 кіловат споживає працюючий принтер

Стільки ж енергії споживають п'ять електричних чайників, якщо їх включити одночасно.
30 хвилин
на установку і настройку

Вся підготовча робота зводиться до підключення автоматичної системи замішування і подачі суміші, безпосередньо підключення принтера і системи комунікацій.

132 м2 зона друку принтера

Принтер представляє собою обертовий маніпулятор, який здатний з однієї точки охопити зону, обмежену довжиною «стріли».
Щоб збільшити зону друку, досить пересунути принтер і продовжити друк з іншої точки.
Ніякого будівельного сміття

Принтер друкує будинок, використовуючи фибробетон, або геополімери. Матеріал подається дозовано і з машинної точністю. Принтер зводить шар за шаром і не залишає в процесі роботи зайвих «слідів», які могли б вимагати прибирання.
Вирівнювання по горизонту


Принтер має систему автоматичного вирівнювання по горизонту.

Ніякої постобработки
 
Принтер друкує стіни з машинної точністю, тому вони виходять рівними і гладкими. Етап чорнової обробки можна пропустити і переходити до фінішної шпаклівкою. Утеплювати стіни можна будь-якими відповідними для цього матеріалами.
Економічно – вигідно
 
Загальне зниження вартості одного проекту сягає 40 відсотків від звичайного бетонного аналога. Ми пропонуємо ціну за квадратний метр, яку не може запропонувати ніхто, хто будує якісне і хороше житло.

Вироби стійкі до погодних умов

Вільний вибір товщини і конфігурації стін і спеціальні добавки, дозволять захистити будинок від будь-яких погодних умов і допоможе довше зберігати тепло, завдяки повітряного прошарку в багатокамерних стінах.
Автоматизована система змішування і подачі матеріалу

Завдяки наявності автоматичної системи змішування і подачі суміші процес відбувається з машинної точністю. Стабільне співвідношення води і сухої суміші дозволяє виробляти гарантовано якісний будівельний розчин
Ефективне змішування

Система змішування забезпечує чудову якість суміші. Дуже добре справляється з великими обсягами, гарантуючи оптимальну швидкість і пропорції подачі матеріалу для друку
Простота використання

Змішувач максимально простий в експлуатації. Він має зручну панель управління зі зрозумілою індикацією і логічним відображенням кодів помилок.
Швидке очищення

У конструкції змішувача присутні поліуретанові компоненти, які - на відміну від металевих - дозволяють уникнути небажаного прісиханія сумішей. За рахунок зменшення обсягу осаду на поверхні змішувача чистка займає менше часу і вимагає менше зусиль.


 
Технічні характеристики
Максимальна робоча зона132 м²
Максимальна висота підйому з однієї точки3100 мм
Продуктивність100 м² корисної площі в добу
Робоча швидкість руху1-10 м / хв
Швидкість холостого ходу X / Y20.000 мм / хв
Точність позиціонування±0,5 мм
Точність повторного позиціонування0,1–0,2 мм
Привід по осях X / Y / ZСервопривод
Лінійні направляючі по осях X / YПрецизійні профільні
Точність по осі Z0,1-0,2 мм
Автоматична стабілізація по горизонтуВисокоточний інклінометр 0.0001 градус
Реверсні вимикачіБезконтактні на всіх осях
Відстеження місця розташування голівки в просторіГироскоп і лазерний далекомір
Стабілізація в просторіПІД регулятор
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Схожі товари
3D - принтер АМТ S-6045 М
Принтер АМТ S-6045 М - малоформатний будівельний принтер з поліпшеним дизайном має презент..
1грн
3D - принтер АМТ S-6044 М
Принтер АМТ S-6044 М - малоформатний будівельний принтер з поліпшеним дизайном, підходить для о..
1грн
3D - принтер АМТ S-6044 LONG2
Принтер АМТ S-6044 LONG2 створений на базі принтера S-6044 LONG, що дозволяє друкувати бет..
1грн
3D - принтер АМТ S-6044 LONG
Портальний будівельний принтер АМТ S-6044 LONG - середній за розмірами в лінійці принтерів..
1грн
3D - принтер АМТ S-6044
Будівельний принтер АМТ S-6044 - найкомпактніший з модельного ряду. Відноситься до розряду проф..
1грн