Гексакоптер Typhoon H Plus RealSense | Yuneec

Модель:
Typhoon H Plus
Виробник:
Yuneec
Наявність:
In Stock

62670грн


Безкоштовна доставка від 2500грн
При замовленні до 14.00, відправка в день замовлення
Typhoon H Plus- професійна аеро-фото або відео зйомка, в компактному корпусі, що робить його максимально зручним для транспортування. Здатний перебувати в повітрі до 25 хвилин, Typhoon H Plus транслює зображення на 7-дюймовий сенсорний екран, в режимі реального часу та вирішенні HD 720p.

Typhoon H Plus оснащений камерою C23 забезпечує фотографії до 20 МП і відео 4К зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Камера має поліпшений вихід з низьким освітленням і збільшений динамічний діапазон.

До інших достоїнств Typhoon H Plus, відносяться інтелектуальні режими польоту, які не тільки дозволяють йому розпізнавати і обходити перешкоди, але і розширити можливості знімального процесу.

Управління Typhoon H Plus може здійснюватися за допомогою кількох пультів. У стандартну комплектацію входить пульт управління ST16, але є можливість підключення більш компактного пульта Wizard з GPS. Обидва пристрої можуть працювати одночасно, забезпечуючи більш якісну настройку польоту, дозволяючи одному оператору сконцентруватися на параметрах зйомки, в той момент як другий пульт, буде відповідальний за траєкторію і висоту польоту. Режим Journey дозволяє дрону полетіти на відстань до 90 метрів від оператора і поступово наближатися, а режим Follow Me, має на увазі політ навколо оператора і постійну фокусування на ньому. Є можливість автоматичного польоту, по заздалегідь заданих точках і багато іншого.  

Комплектація Typhoon H Plus легко змінюється, в залежності від ваших потреб. Дана модель підтримує великий ряд аксесуарів, які дозволять розширити його, і без того великі, можливості. Наприклад FPV-гарнітура SkyView дозволить переглянути політ так, як його бачить камера літального пристрою.


RealSense ™

Typhoon H Plus доступний з технологією Intel® Real-Sense ™ і без неї. Завдяки технології 3D, система RealSense ™ виявляє об'єкти, руху і відстані, дозволяючи безпілотнику працювати незалежно і без особливих зусиль уникати перешкоди в її оточенні. Перешкоди і безпечний маршрут польоту будуть збережені для наступного польоту.

 


Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Схожі товари
Гексакоптер Typhoon H Plus | Yuneec
Typhoon H Plus- професійна аеро-фото або відео зйомка, в компактному корпусі, що робить його максима..
56070грн
Гексакоптер Typhoon H PRO + RealSense | Yuneec
Typhoon H Pro - це професійна аеро-фото або відео зйомка, в компактному корпусі, що робить його..
56070грн
Гексакоптер Typhoon H PRO | Yuneec
Typhoon H Pro - це професійна аеро-фото або відео зйомка, в компактному корпусі, що робить його..
29670грн
Гексакоптер Typhoon H (Тепловізор CGOET, RealSense) | Yuneec
Typhoon H - це професійна аеро-фото або відео зйомка, в компактному корпусі, що робить його мак..
89070грн
Гексакоптер Typhoon H + Тепловизор CGOET | Yuneec
Typhoon H - це професійна аеро-фото або відео зйомка, в компактному корпусі, що робить його мак..
79170грн