Chocola3d | 3D Print Soften

Модель:
Chocola3d
Виробник:
3Divoprint
Наявність:
Out Of Stock

1грн


Безкоштовна доставка від 2500грн
При замовленні до 14.00, відправка в день замовлення
«Chocola3d» - це харчовий 3D принтер від української компанії 3D Print Soften, компактний і зручний, з хорошою продуктивністю, і найприємніше - в порівнянні із західними аналогами, дана модель відрізняється своєю невеликою вартістю!
 
Безсумнівно, тривимірний друк вже широко використовується у багатьох сферах (від будівництва, до стоматології), але довгий час 3D принтери не могли пробитися на кухні. Але компанія 3D Print Soften буквально перегорнула сторінку історії! Кулінарія офіційно вступає в епоху високих технологій, адже тепер є можливість друкувати шоколадом, тістом, сиром, різними пастами, м'ясними паштетами і іншою їжею!
 
Але не варто, помилково, вішати на «Chocola3d»  ярлик - «вузькоспеціалізований», адже дану модель легко можна перелаштувати на традиційний 3D друк з використанням, звичних всім,  пластиків, таких як ABS, PLA, HIPS, PVA і ін.
      
3D принтер «Chocola3d» створює об'ємну їжу будь-якого дизайну, за допомоги шоколаду, сиру, паштету, овочевих паст та інших харчових матеріалів. Варто так само відзначити, що тепер за допомогою додаткових насадок на  «Chocola3d» - можна друкувати тістом для печива або випічки з одночасним запіканням, а також робити лазерне гравіювання печива, бісквітів або інших виробів. Цей принтер стане відмінним інструментом для малого бізнесу або домашнього використання, адже величезний функціонал і унікальні технології, вмістилися в компактному корпусі!
 
Неймовірне пристрій об'єднав у собі : простоту у використанні і неймовірні можливості для кулінарів, дизайнерів і багатьох інших. Фактично область застосування «Chocola3d», обмежується тільки фантазією свого власника.
 
Принтер має сучасний екструдер з пошаровим вирощуванням моделі, яку можна роздрукувати не тільки з ПК, а й з SD карти і навіть через Wi-Fi, зі швидкістю 30-50 мм / с і при максимальній товщині шару в 1 мм. У традиційній 3D друку дуже складно домогтися таких результатів, особливо в кулінарній майстерності, де точність має першорядне значення.
 


Матеріали для друку на «Chocola3d»


 
Якщо говорити про харчові продукти, то найпоширенішими для друку на «Chocola3d» стали: шоколад, нутелла, нуга, кондитерські суміші, м'ясні паштети, овочеве і фруктове пюре, желе та інші пастоподібні суміші.
При комплектації екструдером відповідного типу, «Chocola3d» також друкує всіма основними різновидами пластикової нитки:
PLA - біосумісний пластик універсального типу, повністю безпечний при контакті також з харчовими продуктами, застосовуваний для друк побутових виробів, предметів декору, сувенірів, іграшок.
ABS – міцний, універсальний і безпечний пластик в широкому розмаїтті відтінків, застосовуваний для виробництва моделей з підвищеною стійкістю до механічного та термічного впливу.
PVA - водорозчинний матеріал, який використовується переважно в моделях з подвійним екструдером.
HIPS - еластичний вологостійкий пластиковий полімер, який також може застосовуватися в якості органорозчинних матеріалу підтримки при друку.
 


Інтерфейс / Можливості ПО:

 

 
3D принтер «Chocola3d» працює на власному, розробленому спеціально для цієї моделі софті, який підтримує велику кількість встановлених параметрів і тих, шо потребують додаткового налаштування. Принтер надає можливість дистанційного підключення, незалежно від того, наскільки далеко від девайса знаходиться користувач. Друк запускається як безпосередньо з ПК, так і за допомогою WiFi-з'єднання, SD карти або смартфона завдяки спеціалізованому додатком для iOs та Android.

Область друку:220 х 200 х 120 мм
Розмір принтера (габарити) і вага:500 mm x 500 mm x 520 mm - 18 кг
Діаметр друкувального сопла (точність друку):1.0 mm - 0,7 mm
Автокалібровка:Так
Висота 1 шару:1.1 мм
Екструдер:власної розробки
Тип приводу Z:Трапецеїдальна  гвинтова пара
Матеріал корпусу:сталь (колір на вибір)
Дисплей і hardware:кольоровий сенсорний дисплей 7`HD з функцією автономної роботи, вбудований мікрокомп'ютер на Raspberry Pi3, WiFi модуль, дистанційний контроль
Друк з SD карти  (без підключення до ПК):Так
Тип матеріалу:шоколад (базовий матеріал), кондитерські суміші, хуммус, сир, паштет, овочеві пасти, фруктове желе і інша їжа
Платформа:скляна з підігрівом, адаптована під харчові інгредієнти
Програмне забезпечення:власної розробки; можливість віддаленого доступу до 3D принтера з будь-якої точки планети через Інтернет, можливість друку зі смартфона - наш додаток Android - управління принтером, друк, відео контроль, статистика, хаб c підготовленими моделями для друку, замовлень клієнтів і ін.
Слайсер:Cura, Repetier Host и др. (open source)
Швидкість друку (шоколад):до 50 мм/сек
Додаткове обладнання:змінні екструдери для друку різними матеріалами, закритий корпус з додатковим охолодженням, веб-камераПримітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Схожі товари
3D CoffeePrinter - на 1 чашку | Харчовий 3D - принтер
3D друк на Каві - тепер в Україні!3D CoffeePrinter - довгоочікувана технологія друку зображень на ка..
32000грн
3D CoffeePrinter - на 4 чашки | Харчовий 3D - принтер
3D друк на Каві - тепер в Україні!3D CoffeePrinter - довгоочікувана технологія друку зображень на ка..
38000грн
Beer Ripple Maker | Харчовий 3D - принтер
C Beer Ripple Maker звичайний келих пива перетворюється на витвір мистецтва. Запатентована..
1грн
Cofee Ripple Maker | Харчовий 3D - принтер
C Ripple Maker звичайна кава перетворюється на витвір мистецтва. Запатентована технологія ..
1грн