3D-ручка Myriwell rp-200b

Модель:
3D-ручка Myriwell rp-200b
Виробник:
Myriwell
Наявність:
In Stock

2500грн


Безкоштовна доставка від 2500грн
При замовленні до 14.00, відправка в день замовлення
3D-ручка Myriwell RP-200b - 3D-ручка Myriwell RP-200b оснащена РК-дисплеєм, який має два режими малювання для двох экопластиков (PLA/PCL). Пластик ABS ця ручка не підтримує
 
3D-ручка Myriwell RP-200b має базу живлення, що позбавляє від постійної залежності від дротів.  3Д ручка подарує незрівнянне задоволоння від малювання, тому що зручність та безпека - головні переваги даної ручки перед іншими моделями

Як малювати 3D-ручкою MyRiwell RP-200b?

Спочатку необхідно під'єднати 3D-ручку до живлення через адаптер чи розмістити на спеціальній підставці. Під час живлення індикатор буде світитися жовтим кольором, а на дисплеї буде відображатися заряд акумулятору, после зарядки ручка відключиться сама. Час роботи ручки на акумуляторі - 40 хвилин для пластику PLA та дві години для пластику PCL. Температура роботи ручки лежить в діапазоні от 0 до 180С. Щоби увімкнути ручку, необхідно один раз нажати кнопку подання пластику, за замовченням на РК-дисплеї буде відображатися режим "PLA". Якщо Ви використовуєте пластик "PCL" - натисніть на нижню кнопку біля дисплею 1 раз. Ввімкнеться режим "PCL".

Далі, для початку роботу натисніть 1 раз на кнопку подання пластику - засвітиться червоний індикатор - піде розігрів (температура в цей час відображається на дисплеї). Як ттільки засвітиться зелений індикатор (десь 30-40 секунд), ручка готова до роботи, можна вставляти нить пластик в специальний отврі для нитки. Утримуйте кнопку подання пластику и нитка автоматично почне поступати в ручку.

Вага ручки всього 65 грамів, стильний корпус. Керамичний носик робить її ще більш безпечною. В роботі використовується пластик PCL або PLA (d=1,75 мм). Щоб дістати пластик з ручки, необхідно натиснути кнопку "Назад", ручка сама почне віддавати пластик. Якщо ручку необхідно вимкнути, тримайте кнопку "Назад" и ручка вимкнеться. Також ручка має режим очікування, який вмикається, коли ви не використовуєте ручку протягом двох хвилин. Варто додати, що після використання пластика PCL, не викидайте його, можна покласти пластик у воду температурою близько 60С, пластик стане м'яким, як пластилин, та його можна використовувати для нових виробів або для побутових справ,тому що при кімнатній температурі він застигає ти стає доволі міцним.

 

 

ВАЖЛИВО: ні у якому разі не залишайте пластик всередині ручки після малювання  - це може призвести до виходу ручки з ладу та не являється гарантійним випадком.
Після використання завжди діставайте пластик.

 

 

Чому варто купувати в нас?
 
  • - За умови 100% передплати, доставка по Укрїні здійснюється безкоштовно на відділення нової пошти
  • - 7 днів на тиждень, без перерв та вихідних, з 10 до 18.00 здійснюється інформаційна підтримка покупців
  • - Програми лояльності, акції та розіграші призів для покупців
  • - Постійним та оптовим клієнтам особливі умови та знижки
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Captcha
Рекомендуємо
Схожі товари
Sunlu SL-400 | 3D-Box
3D ручки Sunlu SL-400 - це простота у використанні, якість і можливість реалізації найбіль..
999грн
3D-ручка Myriwell | 3D-Box
3D-ручка Myriwell - Відмінна іграшка для дітей і дорослих. Прекрасна можливість розкрити свій т..
800грн
3D-ручка Myriwell-2 (LCD-дисплей) | 3D-Box
3D-ручка Myriwell-2 - це поліпшена модифікація гучного хіта. 3D-ручка Myriwell-2 Stereo RP-100b..
1200грн
3D-ручка Gembird 3DP-PEN-01
3D-ручка Gembird 3DP-PEN-01 - новинка від відомого бренду комп'ютерної техніки, повний аналог R..
1600грн
Сопло для 3d-ручки
Іноді, коли діти забувають дістати пластик з ручки, він застигає і забиває сопло. Тепер це не пробле..
300грн